Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні замовники, компанії, виробники. Така послуга потрібна в Україні. Високоякісні перевезення вантажів створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна оформити замовлення на перевезення багажів будь-якого призначення, розмірів та обсягу. Наша фірма даємо гарантію на відмінну якість робіт, результативність та комфортні розцінки.

Наші послуги

Ця автотранспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має значний досвід в ​​компанії вантажних перевезень. Ми гарантуємо безпеку перевезених предметів, товарів, речей. Наш офіс перебуває у Столиці, перевезення вантажів здійснюється по столиці України, а також в інші міста держави.

У нашій компанії функціонують досвідчені вантажники, водії, експедитори. Це спеціалісти, які мають значний досвід в області транспортування вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної потужності. Перелічене допомагає мінімізувати витрати клієнта. Перевезення вантажівздійснюється на вигідних ситуаціях:

 • Замовити міські та міжміські перевезення вантажів можливо за цікавими тарифами.
 • Використовуються сучасні транспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому порталі перевезення вантажів можливо оформити замовлення на транспортування багажів різного типу у оптимальний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Крім шофера з особистим вантажним авто у Києві у нашій компанії можна замовити упаковку, складання та розбирання, розвантаження та підняття на поверх.
 • При організації автоперевезення вантажу використовуємо індивідуальний підхід. Вибирається оптимальний план авто вантажоперевезення, логістика ретельно продумується.
 • Ціна сервісу транспортування зафіксована, не |змінюється у процесі виконання замовлення.

Серед онлайн-проектів перевезення вантажів цей проект гранично просто описує операцію перевезення, ціни та параметри. Щоб перевезти вантаж з мінімальними витратами, наш менеджер допоможе замовити доречний тип автотранспорту. Попутна транспортування зменшує вартість перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на цікавих критеріях. Крім багажів, виробів транспортний засіб може провезти також клієнтів. Зазвичай поряд з шофером залишається 2 вільні місця. Це дозволяє супроводжувати багаж. У нас можна оформити замовлення на мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних перевезень нашої команди розрізняється поруч позитивних якостей:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 клієнтів. У разі, якщо набрати команду вантажників, то для пасажира виділяється одне містечко.
 • Таксі перевезення вантажів може перевозити невеликі багажі, як наприклад, одну пральну машину.
 • Обходится вантажне таксі у Києві недорого. Розрахунок вартості виробляється по кілометражу, яке проїжджає машина, а не за витраченим часом.

У нашій компанії можливо оформити замовлення на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо майно та автопасажирів з аеропорту або вокзалу, протягом переїзду, обладнання з супермаркетів та будівельних он-лайн магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Доби привезти речі на нове місцезнаходження, необхідна складна організація транспортування . Наша компанія має великий навичку у цій області. Наша фірма зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Наша фірма виробляємо транспортування за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія ручається, що всі речі будуть ретельно завантажені в транспорт. Під час вантажоперевезення майна у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, захищене транспортування. У нас є все важливе, щоб транспортувати офіс, магазин, промисловий об’єкт. можливо замовити дачний або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за збереження цінностей, техніки приймає наше підприємство. Точно також можна замовити переїзд в інше населений пункт.

Під час проведенні перевезення багажів у Києві наша фірма застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Ще у нашій службі транспортування є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні вантажоперевезення допомагають оптимізувати витрати клієнта. У нашій компанії можливо оформити замовлення на вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, вартість яких буде оптимальною для споживача. Транспорт, який транспортує майно, товари буде заїжджати попутно до декілька міст. Це добре зменшує вартість послуги для клієнта.

У нашій компанії можливо оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста країни. Ми відправимо будь-які типи товарів, речі, цінні речі, за винятком небезпечних та заборонених. Ми організуємо перевезення вантажів в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні вантажоперевезення можливо замовити для наступних речей:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, конструкції з сталі;
 • персональні приладдя;
 • предмети меблів, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продовольство;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші міста виконуються швидко. Ціна залежить від типу та обсягу вантажу, віддаленості пункту призначення, неординарності робіт з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з популярних послуг у великих мегаполісах стала автомобільні транспортування. Логістика продумується з розрахунком багажу, автотранспортної розв’язки, надійності та деяких інших причин. По будьякому призначенню здійснюється швидка доставка будівельного матеріалу, побутової техніки, меблів та інших товарів.

Як наприклад, можна оформити замовлення на перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний для вас час. Немає сенсу довгий час чекати, щоб транспортувати морозильник або машину для прання. В різний ділянку міста покупки будуть завезені у короткі строки. У нашій компанії аналогічно можливо оформити замовлення на транспортування нестандартних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо доставку меблів, організуємо транспортування персональних речей, сейфів, спорядження. Розцінка безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • маса та величина предмета;
 • термін виконання заявки;
 • наявність додаткових параметрів у товару (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • протяжність;
 • персональні побажання клієнта;
 • застосування спеціальних заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Рахунок часу організації замовлення настає з часу прибуття автотранспортного засобу на адресу, де здійснюється завантаження. Ми маємо величезний практичний досвід вантажоперевезення неміцних, швидко псуються продуктів, предметів меблів, скляних та дзеркальних предметів. Ми гарантуємо, що майно будуть привезені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді перемістити особисті майно або товари необхідно за межі України. У цьому випадку організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування вимагає грамотного планування маршруту, підготовки потрібних документів. У нашій компанії можна замовити міжнародні перевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми приймаємо заявки від приватних та юридичних осіб.

При організації міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни потрібно підготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії можуть ретельно упакувати багаж, цінності. Всі об’єкти надійно фіксуються у кузові автотранспорту. Перелічене забезпечує безпеку ТМЦ споживача. Під час організації міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої держави можливо оформити замовлення такі автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави розрахує наш консультант по телефону. Адміністратор враховує характеристики, обсяг багажу, характеристики маршруту та ряд інших моментів.

Грузчики

Під час переїзду, виконанні перевезень різних цінностей, персональних речей роблять замовлення на послуги вантажників. Співробітники фірми мають величезний досвід у виконанні подібних робіт. Це дає можливість виключити ряд похибок. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й розглядає правильність захоплення, транспортування об’єктів. Зазвичай спеціалістам потрібно використовувати вантажопідйомну апаратуру, пілотаж якої аналогічно вимагає відповідних навичок та навичків.

У нашій організації можливо зарезервувати послуги вантажників у Києві та інших мегаполісах України. При необхідності ми надішлемо на об’єкт складських робітників, такелажників, які вірно занурять і звантажать габаритні, негабаритні багажі, товари, правильно закріплять конструкції, інші матеріальні цінні речі у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах виконають наступні функції:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка предметів меблів та оргтехніки по місцях;
 • упаковка;
 • розбір та установка меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті точно також можна придбати навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших містах. Наша фірма здійснимо замовлення будь-який труднощі. У нашій компанії можна замовити послуги робітників з навантаження у Києві терміново або на конкретний час. Оплата розраховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються замовники для оренди кадрів для транспортування квартири, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Наші співробітники мають високу кваліфікацію, проходять належнінавчання. Це допомагає нам вирішувати мети будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням ТМЦ та персональних предметів їх рекомендується упакувати. Це набагато зменшує можливість їх ламки. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів запобігає площини від подряпин, бруду, пилу, впливу вологи та інших негативних моментів.

Найголовніше упаковувати окремі частини або конструкцію цілком. Особисті речі при переїзді необхідно упаковувати у картонні коробки для вантажоперевезень. Зсередини може передбачатися спеціальний матеріал, що захищає продукти та майно від механічних впливів. При потреби співробітники нашої компанії запечатають ТМЦ у відповідності з діючими стандартами якості.

Ми рекомендуємо безумовно пакувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, вироби з тканинною та шкіряною обивкою, домашню техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо багаж своєрідний, наша фірма запропонуємо відповідні матеріали. На нашому сайті можна вибрати упаковку в Києві наступне:

 • Картон для перевезень. Це доступний за ціною, але надійний матеріал, який випускається у вигляді куточків, коробок. Картон несприйнятливий до навантажень, надійний та багатофункціональний. Коробки з цього матеріалу можна ставити одну на іншу. Зазвичай в тари з картону складають посуд, маленькі побутові речі та апаратуру, предмети інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або деревини застосовують при транспортуванні крихких цінностей, як наприклад, предметів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також сприйнятливої до пульсацій техніки. Дана упаковка прорахована на великі напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Матеріал використовується для тендітних виробів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково оберігає ТМЦ від поломок при транспортуванні у ящиках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки цінностей. Використовується для захисту електроніки, елементів інтер’єру. Матеріал використовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших предметів різного розміру.

Ми забезпечимо матеріали для пакетування малогабаритних і великих технічних рішень, об’єктів. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Вивіз сміття

В результаті побудови або ремонту залишається багато сміття. Це демонтована обробка та частини, витрачені упаковки від матеріалів і т. д. Для того, щоб швидко прибрати майданчик, замовляйте у нашій компанії вивіз сміття у Києві або інших містах України. Потрібно не забувати, що викидати дані відходи у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить транспортування будівельного сміття на призначений для подібного полігон. У нас можна оформити замовлення разову роботу або укласти договір на постійній основі. Ми не вивозимо побутові відходи та сміття, автомобільні шини. Ми надаємо вигідну вартість вивезення будівельного сміття та відходів. Зателефонуйте до наших менеджерів, щоб сформулювати питання, оформити заявку.